Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Sedat Nakliyat Antalya evden eve nakliyat firması olarak sektörde 15 yıllık deneyimi ile hizmet vermektedir. şirketimiz yüksek müşteri memnuniyet i ortalamasından kazandığı tavsiyelerle büyümektedir.

Antalya eşya taşıma firması olarak tüm ev nakliyesinin yanında parça eşya taşımacılığı da yapabilmekte, küçük araçlarla ekonomik çözümler sunabilmekteyiz.

Evden eve nakliye yaparken mutlaka önden eksper çalışması yapmakta buna göre fiyat verip planlama yapmaktayız. Şehir içi ve şehirler arası evden eve taşımada profesyonelliğimizi işimizin her anına yansıtmaktayız.

Antalya asansörlü taşımacılık kapsamında yük taşıma asansörleri kullanmakta, eşyaları her kata güvenle taşıyıp güvenle indirebilmekteyiz.  Eşya taşımada kullandığımız kendimize ait yük asansörlerini Antalya’da kiralık asansör ihtiyacı olan diğer firmalara da uygun fiyatlarla kiralayabilmekteyiz.

Sedat Nakliyat, Antalya evden eve taşımacılık denince güvenle tercih edilen ilk firmalardan biri olarak deneyimini işlerine yansıtmaktadır.  Bugüne kadar onlarca bireysel ve kurumsal müşteriye hizmet veren ekibimiz, taşınmayı tamamen sorunsuz olarak tamamlamayı garanti etmektedir.

Antalya Sedat Nakliyat İletişim Bilgileri

Gsm: 0242 334 11 72

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım